המוצרים שלנו מיוצרים באוקלהומה בשימוש בחומרים הכי איכותיים שיש. העיצובים מקוריים ומיוחדים והמדבקות עשויות מחומר ויניל ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בשוק. מעבר להיותן מוצר איכותי ויפה, המדבקות ניתנות להסרה בקלות והדבקה מחדש. 

 

כמה מדבקות יש במארז?

בכל מארז יש מספר שונה של מדבקות. בתוך עמוד המדבקה שבחרתם, תוכלו לראות את מספר המדבקות והמידות.

 

לכמה קירות מספיק מארז בודד?

בעקרון מארז בודד מספיק לקיר אחד לפחות. כמובן שזה תלוי באופן פיזור המדבקות ע"ג הקיר ובצפיפות בה בחרתם להדביק את המדבקות. להשגת מראה צפוף יש לרכוש יותר ממארז אחד. 

 

 על גבי אילו סוגי משטחים ניתן להדביק את המדבקות?

 ניתן להדביק את המדבקות על גבי כל משטח חלק: קירות, משטחי עץ, זכוכית, מתכת, פלסטיק, חומרים אקריליים, פורמייקה, ועוד.

ניתן ומומלץ להשתמש במדבקות שלנו ולרענן את מראה הריצפות או אריחי חדר האמבטיה.     כמו כן תוכלו להדביק על גבי רהיטים, ארונות ודלתות. 

 

על גבי אילו סוגי משטחים לא מומלץ להדביק את המדבקות?

אנחנו לא ממליצים להדביק על קירות או משטחים שאינם חלקים, משטחי טיח, קירות עם רטיבות, בדים וכדומה. 

 

האם יכול להיות להיות מצב בו הצבע יתקלף מהקיר בעת הסרת המדבקה?

המדבקות שלנו ניתנות להסרה והתקנה מחדש. יחד עם זאת, אין באפשרותנו להבטיח שצבע לא יתקלף לאחר ההסרה מכיוון שהדבר תלוי בסוג ובאיכות צבע הקיר ובמצב הקיר ואין לנו שליטה על גורמים אלו.

 

האם ניתן להתייעץ איתכם לגבי בחירת המדבקה המתאימה ועיצוב החדר?

בוודאי! לא רק שניתן אפילו רצוי. היעזרו בנו! התקשרו למספר 0547805491, תוכלו לשלוח גם הודעות ותמונות בווטסאפ למספר זה.

 

האם ניתן להזמין מדבקות שלא נמצאות במלאי?

ניתן להזמין כל מוצר שאינו במלאי אך זמני האספקה יהיו ארוכים יותר. ניתן לפנות אלינו ישירות בכתובת neta@tipis.co.il לשם בירור זמני האספקה עבור מוצרים שאינם במלאי.

 

האם ניתן להזמין מדבקות בצבעים שונים?

חלק גדול מהעיצובים המופיעים באתר ניתן להזמין במגוון גוונים, לפי התמונה של מניפת הצבעים המצורפת בין תמונות המוצר. ייתכן וזמני האספקה יהיו ארוכים יותר, תלוי בגוון שבחרתם. ניתן לפנות אלינו ישירות בכתובת neta@tipis.co.il לשם בירור זמני האספקה עבור מוצרים שאינם במלאי.

 

בתוך כמה זמן יגיעו אליי המוצרים?

תלוי באופן המשלוח בו אתה בוחר:

1. דואר ישראל- אין התחייבות לזמני משלוח.

2. שליח עד הבית- תוך 3-5 ימי עסקים; בהזמנה מיוחדת תוך 5-7 ימי עסקים; בהזמנת פרינט ממוסגר תוך 7-10 ימי עסקים.

3. איסוף עצמי- תלוי בלקוח.  

 

האם ניתן לבטל את ההזמנה שביצעתי? 

ניתן לבטל הזמנה שנעשתה באתר האינטרנט (למעט הזמנות מיוחדות כמפורט למטה),תוך 7 ימים מיום קבלתה. ההודעה על ביטול ההזמנה תיעשה טלפונית או במייל לכתובת neta@tipis.co.il  

מוצר אשר הגיע לבית הלקוח ולא נעשה בו שימוש והוא שלם באריזתו המקורית, ניתן להחזיר לחברה תוך 7 יום ע"י משלוח אל החברה (המשלוח ישולם ויבוצע ע"י הלקוח). האחריות להחזרת המוצר בשלמותו, באופן תקין חלה על הלקוח המזמין.

כרטיס האשראי אשר חויב בעסקה, יזוכה במחיר המוצר המוחזר רק כאשר המוצר יגיעו אל משרדי החברה, בניכוי עמלת ביטול עסקה כנהוג בחוק. 

אם נגבו דמי משלוח על ההזמנה המקורית- הם לא יזוכו.

במידה ובוצעה הזמנה עבור מוצר מיוחד, שבו המזמין ביקש כי ייעשו שינויים מיוחדים במוצר, עבורו בלבד, או הזמנת מוצר אשר אינו מוחזק במלאי בשוטף, לא תהיה אפשרות להחזיר מוצר זה, בהתאם לחוק להגנת הצרכן.

ברכישת שובר מתנה לא תינתן אפשרות להחזר כספי או ביטול השובר. ניתן להאריך את תוקפו וניתן להחליף את המוצרים שנרכשו בו כמתואר בהחלפות והחזרות.

  1. ביטול מסיבה אישית - עלות המשלוח + עלות משלוח החזרת המוצרים + עלות ביטול בחברת המשלוח = 85 ש"ח. סכום המשלוח לא יוחזר על ידי החברה אל הלקוח במידת הביטול מסיבה אישית. הלקוח יקבל החזר כספי על עלות המוצרים בלבד. 
  2. ביטול מסיבת מוצר פגום - כל העלות תושת על החברה.

הזמנה מיוחדת, כלומר; הזמנת מדבקות בגוון לבחירה ו/או הזמנת פרינטים ממוסגרים לא מאפשרת החזרת מוצרים ולא מאפשרת החזר כספי. 

 האם יש אחריות על המוצרים? 

החברה מתחייבת לשלוח את המוצרים ללקוח כשהם חדשים, ארוזים ושלמים. במידה והתקבל מוצר פגום בטרם השימוש בו- מתחייבת החברה להחליפו במוצר חדש.

במידה והמוצר ניזוק כתוצאה משימוש לא נכון בו או בעת פתיחת האריזה- לא תיטול החברה כל אחריות ולא תחליפו בחדש. 

מהן אפשרויות התשלום?

ניתן לשלם בפייפאל או בכל אחד מסוגי כרטיסי האשראי, מלבד אמריקן אקספרס. כמו כן ניתן ליצור עימנו קשר ישירות ולשלם דרך העברה בנקאית/ביט/פפרפיי.

האם ניתן למסור פרטי כרטיס אשראי דרך הטלפון?

בוודאי! התקשרו למספר 0547805491